| Redx800 a întrebat:

Sal TPU sunt intr-o mare dilem ns ce sa aleg intre xbox si ps3 daca ati putea sa imi spuneti care este mai bun si dc as fi recunoscator + funda

Răspuns Câştigător
| ivancunemo a răspuns:

Ps3 pentru ca merge bine nu cu intrerupari si are mai multa memorie si is si mai multe jocuri pentru acesta funda

2 răspunsuri:
| AnonimuszWss a răspuns:

Alege xbox! In primul rand se vede mult mai bine, se aude mult mai bine, si se misca foarte usor.In al doilea rand iti cumper un kinect (un senzor care il conectezi prin cabluri la xbox si tu te misti si jocu face la fel, cauta pe youtube xbox kinect) si iti cumperi niste jocuri speciale pentru kinect si esti sef! La ps3 e mai naspa...Eu as alege dintre ps3 si ps2, ps2-ul. Funda?

| AlexRex91 a răspuns:

Eu as alege PS3 deoarece merg foarte bine jocurile pe el... are mai multe exclusivitati gen God of War, InFamous etc... Iar daca vrei sa il modezi la XBOX daca ii dai din greseala update pur si simplu nu mai poti face nimic dar PS3 are un minus deoarece Kinectul e mai bun decat PS3 Move