| Edyshk2013 a întrebat:

Sal TPU. Vreau sa stiu de ce imi merge greu call of duty World at war pe acest laptop.

Laptop Samsung,procesor 1, 7 ghz celeron b820 (2 cpus), placa video integrata Intel hd graphics 718 mb, 2gb ram dd3, windows 7 ultimate. Vreau sa stiu ce jocuri merg pe acest pc.

3 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Acest joc este prost configurat si se misca greu si pe configuratii foarte bune si de asta merge greu. incearca si celelalte jocuri din seria call of dutywinking alea merg sigur

| Edyshk2013 explică (pentru M1hai):

Ms mult ce jocuri mi-ai recomanda pe configuratia mea?

| M1hai a răspuns:

Universe at war, assasin creed 1, 2. mortal kombat komplete edition, driver san francisco