| Edyshk2013 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri tari care merg pe laptopul asta.

Laptop Samsung,procesor 1, 7 ghz(2 cpus) celeron b820, placa video Intel hd graphics 3000 718 mb, 2 gb ram dd3, win 7 ultimate.

Nu vreau raspunsuri de genul cs,minecraft,dota,lol...
sau toate.
Vreau detaliat la fiecare joc in parte,vreau jocuri gen actiune, shooter.
Stiu nu am un pc asa stralucit dar vreau sa vad pana unde pot ajunge cu el.

7 răspunsuri:
| vasic a răspuns:

Mario, hmmm. da ar mai fi si Mario.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sefule, cand oi avea suficiente cunostinte in capsoru ala despre IT gaming si pc. sa ma anunti, am pc de 100 milwinking crede-ma stiu mai bine.

| iZberg a răspuns:

Conter!

| sltlp a răspuns:

Nu te mai supara. El se prentinde mare specialist si sizce ca are pc cu doua placi video, vezi doamne, un 7990 si un gtx 760. laughing

| Edyshk2013 explică:

Stiu ca am un sistem slab, dar nu trebuie sa urlati pe aici... voiam si eu niste jocuri care merg pe asta.Pe asta imi mrg fifa 13, pes 13, cod mw3, the godfather 2, pay day 2/hiest la high...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respectul il castig nu se cumparawinking, iar ce zici tu, adica ce ii explici acelui copil este total gresit, indrumal, dai sfaturi, nu ii zi halo mama naibii si nu mai stiu eu ce. explica-i unde sa se duca sa vada cerintele de sistem, pentru sistemul lui, asa ne dam toti cu parerea dar nu stim absolut nimic, degeaba ai tu diploma de IT ca nu ma impresionezi cu absolut nimic, da si eu sunt un fel de inginer AUTOCAD dar nu ma laud cu asta. mare smecherie sunt inginer IT si nu stiu sa explic unor copii niste lucruri esentialewinking

| Edyshk2013 explică:

Am zis destul de clar sa mi se explice la fiecare joc detaliat da na. asta e.