| EdyJm3k3ru a întrebat:

Sal TPU!vreau un raspuns urgent !deci acum 2 luni mi-am instalat cs1.6v47 si acum nu mai pot sal sterg1!am incer5cat sa-i dau delete dar imi zice ca n-am permisiunde de la sistem si can vreau sa-i dau remove din control panel imi da o eroare cu un fisier din cs!ce sa fac?plz ajutati-ma!FUNDA!RPD PLZ

2 răspunsuri:
| VreauUnRaspunsRapid a răspuns:

Dai "Start"/"Toate Programele" si scrie Counter Strike 1. 6vs47 si dai pe "Unistal" sau pe "Dezinstalare"... Funda!