| iflroin1999 a întrebat:

Sal tTPU! MI-am instalat fifa 07 si mi-am facut un club daca cand incerc sa joc cu acel club la manager mode sau la toournament mode cand se incarca meciu imi iese din joc si imi apare o eroare. Stiti voi o eroare de aia de te pune sa dai send report eror sau dont send sau ceva de genu si nu inteleg de ce va rog ajutati-ma sa pot juca dau funda!

2 răspunsuri:
| iflroin1999 explică:

In fifa am loat doar un pach cu transferuri 2011-2012 de pe youtube dar cu alte echipe pot juca la manager mode doar cu clubul meu nu pot juca

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Salveaza clubul(cred ca il gasesti in my documents)si toate salvarile tale, si da o reinstalare la fifa.dar s-ar putea sa fie de la altceva..ai bagat ceva nou in folderul de fifa?