| geoco93 a întrebat:

vreau sa pun clipuri pe youtube (nu clipurile mele) dar unele imi sunt blocate pentru drepturi de autor, am inteles ca cei de la youtube verifica clipurile printr-un program de gasit pixeli si daca gaseste intr-un video pxeli la fel ca la un alt video de pe youtube il blocheaza, acum nu stiu cat este de adevarat, dar as vrea sa stiu daca exista vreo cale sa "pacalesc" youtube sa nu mi le mai blocheze. Multumesc!

1 răspuns:
| Ssssmokin a răspuns:

Pai din cate stiu daca resusesti sa modifici un videoclip, spre exemplu ii pui intro sau asa, nu se mai ia chestia cu copyright-ul