| Sl0 a întrebat:

Sall.Acuma 2 luni am facut un id de mess si cand ma inregistrez pe anumite site-uri trimit mailul de confirmare si nu primes pe mail nimic.Asta pe id-ul ala nou.Nu primesc nici un mail.nu stiu carei trebuie. Funda raspunsului care imi lipseste!

Răspuns Câştigător
| Noitrex a răspuns:

Da

4 răspunsuri:
| Noitrex a răspuns:

Si eu am ceasi problema da nu stiu ce sa fac sad maim facut un id nou si nu primesc nimic cand ma anregsitrez pe ceva daca afli dc spune-mi si mie

| Noitrex a răspuns:

Da si acum trebuie sa-si faca alt email

| Pool77 a răspuns:

Sall deci nu le primesti pentru ca cand ai facut emailul ai completat ceva gresit asa mi s-a intamplat si mie fa alt id! BAFTA

| Sl0 explică:

Deci nu se poate rezolva.Care zice primul `Da` primeste funda, ca sa nu aleg eu pe cineva.