| anonim_4396 a întrebat:

Sall all am lv 70 pe farmerama si nu stiu cum sa-mi organizez ferma pe pajistea principala am parcele mari si adaposturi si pomi pe margini, pe pasunea salbatica am plin cu adaposturi xxl adaposturi din atelier 2 din fiecare iar pe margini curmali, in parc este plin de decoratiuni fiecare da peste 200 xp, in luminis am plin de curmali, iar in bahamarama lv 18 si din fiecare rasa de animal tropical am un adapost xxl si cate un pom xxl din fiecare pe margini iar in rest parcele ma puteti ajuta va rog frumos la o organizare ca nu-mi prea place cum este organizata ferma mea!

Răspuns Câştigător
| DeejaYang a răspuns:

Nu ar trebui sa ne ceri noua ajutorul in organizarea fermei tale... Fiecare are propriile idei de design, nu se stie ce fel de model iti place tie, deci cel mai bine ar fi sa o organizezi dupa bunul plac happy