| Kampion a întrebat:

Sall all! Am o intrebare! Cum fac sa am un nume de utilizator pe youtube, fara numele de familie, ex. HaHaHaProduction. Imi puteti spune cum fac?
Dau fundita big grin

7 răspunsuri:
| arcuno a răspuns:

Pai facu un cont de utilizator cu numele pe care il vrei happy

| Kampion explică (pentru arcuno):

Pai da si apare google, si nu vreau asa

| arcuno a răspuns (pentru Kampion):

Aaaa,trebuie sa iti faci google cu numele dorit, si dipaia la youtube si vezi

| Kampion explică (pentru arcuno):

Ok

| Kampion explică (pentru arcuno):

Imi spui cum fac?

| Kampion explică (pentru arcuno):

Adica cum pun un nume de canal, in afara de numele meu real, pe youtube

| arcuno a răspuns (pentru Kampion):

Scrie la Goolge+, si fa-ti cont acolo adica de exemplu.acolo scrie nume, si tu scrii de exemplu Hahahaha, si la prenume, de exemplu Production happy funda?