| Afrikanu a întrebat:

Sall all. Am o intrebare pentru cei cu experienta in Counter Strike. Ce setari sa bag in consola pentru a trage mai bine, la ak47, arma de la tero cand trag de la mica distanta si tin apasat click-ul gloantele merg imprastiate, abia daca-l ating pe adversar
vreo 2-3 gloante. Care stiti aceste setari va rog sa mi le spuneti. Funda pentru cele mai bune setari. happy Si chiar m-as bucura daca mi-ati da toate setarile mai importante. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| MeritiUnOs a răspuns:

Nu exista "setari sa tragi mai bine". Poti tu sa inveti sa tragi mai bine. Daca tragi cu AK47, nu ti apasat sa tragi in continuare. Tragi in rafale, cate 3-4 gloante.