| K4ppy a întrebat:

Sall allhappy. Am o intrebare:Se redeschide metin2 mondial? k vad k site merge.clientu e deja pus. cel care raspunde prim3jte fundahappy, si daca stie cand se deschide metinuhappy

4 răspunsuri:
| alin_9439 a răspuns:

Sal auzi daca te referi la mt2 valmondila cu sait valmondial.fr da e deschis dar server aragorn nu mai poti face cont. Funda

| K4ppy explică (pentru alin_9439):

Ma,si eu jk valmondial, am lvl 130, full itm, eu ziceam de metin2 mondial nu valmondialstraight face

| tigrul2010 a răspuns:

Se redeschidepe 1 februarie am intrebat ownerul!

| TheRzZv a răspuns:

Am jucat si eu mondial da mie unul nu imi mai merge si m-am lasat cred ca nu mai il deschide. Sper ca te-am ajutat.