| grapefruit a întrebat:

Am o problema la Cs 1.6 vreau sa imi bag harti noi si nu merge adica instalez harta si intru in ea iar apoi spune learning the map sau ceva de genu si dupa ce se umple aia acolo reintra in harta si face acelasi proces in continuu va rog frumos sa ma ajutati! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Harta s-a instalat corect. E din cauza la boti ce ti sa intampla, scoate ce ai, si instaleaza ultimul podbot sau altceva.