Sall all. am si eu o intrebare care este cel mai bun caracter la jocul Assassin's Creed Revelations Multiplayer dar va rog dati si imagine sa cunosc caracterul. funda care imi da detalii despre caracter si o poza la respectivul caracter.

2 răspunsuri:
| Rando a răspuns:

Brigand e favoritul meu dar din pacate acum m-am mutat pe Assassin's Creed 3.

Dar eu team intrebt care este cel imi bun caracter din Assassin's Creed Revelations Multiplayer nu care este preferatul tau te rog sa-mi zici care este cel mai bun caracter ca tu ai experienta in jocurile acestea mai ales ca ai si jucat acest joc pentru ca nu vreau sa fac un nvl cuun caracter de... te rog