| anonim_4396 a întrebat:

Sall all! big grin
Tocmai am primit admin pe un server si nu pot sa intru ca admin, doar ca simplu player!
Scriu in consola inainte sa ma conectez pe server setinfo_[numele serverului] [parola] si nu ma lasa :@ :@
Nu trebuie sa scriu setinfo_pw [parola], pentru ca pe forum spunea sa te conectezi cu setinfo_[numele serverului] [parola], dar nu merge. Imi zice ``Kicked : `You have no entry to the server...`
Cine ma ajuta, plz?
Funda!

4 răspunsuri:
| rZv995 a răspuns:

Scrie asa, setinfo _pw parola

| an0NiMuSred a răspuns:

Numele serverului...eu joc pe cs.raii.ro,setinfo pe acel sv este "setinfo _raii parola", depinde cu pune detinatorul serverului setinfo.ia legatura cu el si intreaba-l, iti va da el detaliile care ai nevoie-succes

| N0xEterniS a răspuns (pentru an0NiMuSred):

Ok. intru in joc, deschid consola si tastez ``setinfo_[numele server] [parola]`` si nu merge... trebuie sa intru intai pe server cu un alt nick si dupa sa schimb? sau cand intru in joc, tastez in consola aia si imi pun nick`ul si ar trebui sa mearga?

| rZv995 a răspuns (pentru N0xEterniS):

Cand intrii in Counter-Strike deschizi consola si scrii in consola setinfo_pw parola