| BeebeBell a întrebat:

Sall, am avut o placa video nvidia geforce 7300 s-a stricat si norocul meu e ca am si o placa video incorporata , vreau sama joc jocuri 3d dar nu pot ca nu am driveru instalat cand caut ce driver trebuie pentru placa video incorporata scrie nvidia geforce 7300 gs dar cand il instalez scrie: "The NVIDIA setup program coul not locate any driver that are compatible with you curent hardrawer .Setup will not exist." , e gresit driveru sau a gresit programu pe care l-am foosit ( am mai folosit 1 si tot acelasi imi dadea)

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Bianca258 a răspuns:

Buna! Poti folosi Uniblue Driver Sanner 2012happy Am avut si eu aceeasi problema si m-a ajutat acest program. Daca ai probleme la utilizare... tasteaza-mi o replica. Iti voi raspunde cat de repede posibil.

| BeebeBell explică (pentru Bianca258):

Ms e bun programul celalalte imi ziceau ca imi trebuie nVIDIA geforce 7300 gs si asta imi arata ca nVIDIA geforce 7300 gs nu mai exista si trebuie sa instalez video controler vga compatible, dar nu pot sa-l downloadez cami trebuie cont...

| Bianca258 a răspuns (pentru BeebeBell):

De obicei gforce o descarci de pe site la nVIDIA. big grin Si pentru Uniblue Driver Scanner 2012 nu-ti trebuie cont ci liceenta pe care o poti gasi pe net. big grin