| DamianD3r a întrebat:

Sall, am descarcat de curand Assassin Creed Revelations...si cand intru in multiplayer imi da o imagine blocata...si cand intru in singleplayer si aleg mutiplayer imi zice:,, Assassin Creed Revelations servers are not available at this time". ce sa fac?

1 răspuns:
| pitbulu14 a răspuns:

Este normal frate daca l-ai downloadat si nu cumparat ca nu il poti juca online (de la AC brotherhood cei de la ubisoft au facut in asa fel incat sa nu mai poti juca online daca nu ai jocul cumparat) sunt sigur ca ai versiunea skidrow sau reloaded ...asa ca bucurate de singleplayer