| Racz_Levente_1987 a întrebat:

Sall am descarcat nfs most wanted si nu stiu de ce cand incepe cursa mi se albeste ecranu imi spune sa reglez luminozitatea am facut-o dar tot asa este daca stie cineva cum as putea sa rezolv problema asta. va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| Jokers666 a răspuns:

Incearca sa il stergi nfs most wanted si ia-l de pe alte site de jocuri poate de acolo iti merge jocu bine https://www.skidrow-games.com/need-for-speed-wanted-limited-edition-plaza/ uite de aici poti sa il descarci poate nu mai ai probleme de genu cu luminozitatea