| stangaionut a întrebat:

Sall am descarcat un hack functional de yang pe mt2ro si scrie ca trebuie sa instalez netframework l-am instalat si imi tot da o eroare? a da si tastatura mea a luat-o razna cand dau pe y apare z si invers ce are?

2 răspunsuri:
| Sebbyutzu25 a răspuns:

Deci...Prima intrebare:Metin2 yanghack sunt facute din virusi si nu merg(nu exista unul functional).Si a doua intrebare Tastatura "nu iti merge" pentru ca este selectat pentru taste in alta limbawinking tu doar trebuie sa schimbi in ENG setarile de la keybord funda:X