| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Am google chrome si inainte cand deschideam o pagina noua imi apareau siteurile accesate cel mai des...acum imi apare prostia asta http://mystart.incredibar.com/? loc=CH_NT. Stie cineva cum sa fac sa-mi apara ca inainte?

1 răspuns:
| Octavzz a răspuns:

Este o pagina de net impusa de un toolbar sau vreun program downloadat. Cel mai bine este sa reinstalezi chrome, sau mai bine sa iti iei un alt browser, PENTRU CA GOOGLE CHROME SPIONEAZA TOATA ACTIVITATEA TA PE INTERNET! Foloseste Opera, e foarte asemanator, rapid si frumos