| jupiter530 a întrebat:

Sall.am lvl 26 pe mt2 ro si ma chinui de aprox.3 lvl sa fac o misiune.se numeste garda bolnava.intai te duci la capitan apoi la Baek-Go.ea iti spune sa vanezi lupi grii parca cv de genu.pe urma dupa ce am luat cemi trebuie ma pune sa ma intorc la Baek-Go cu plantele.dar cand ma intorc nimi apare nimic in legatura cu mis.astept rasp urgent plz.

2 răspunsuri:
| oananecula a răspuns:

Ma asa imi face si mie asteapta ca in 3-4 zile dispare iti garantez big grin ca mai facea asa la misiune cu pachetele sau cand trebuie sa iei lina da e o eroare de sv. Imi dai funda pls ca nev

| jupiter530 explică (pentru oananecula):

Da dar eu vreau sa fac mis.si o am de 1 saptamana. vreau recompensa.pe forum la mt2 nu apare o mis k aia.si de aia zic