| kegrtteger a întrebat:

Sall am o intrebare am cumparat de la cineva un cont.Si as vrea sa schimb adresa de email ca sa schimb parola.Am dat sa schimb mailul da e o problema :Imi cere sa dau pe un link ceva sa confirm schimbarea adresei.ID-ul il stiu de la datele contului dar parola nu o stiu deci pot face ceva

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FAra parola de la ID-ul respectiv nu poti sa-l schimbi! Cere-i parola sau spune-i sa dea el click pe link pentru confirmare.

| kegrtteger explică:

Da da nu mai stiu cum il cheama