| Viorel_Tudor_1990 a întrebat:

Sall..Am o intrebare despre CS

Am vaz ca unii playeri au o poza in dreptul numelui (Cand dai TAB) si vreau sa stiu si eu cum se pune
MS

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Inseamna ca au steam si daca tu vezi inseamna ca ai un cs luat de pe steam sau un cont de steam ca sa-ti pui si tu(in cazul in care detii un cont de steam) intrii la Profil->Editare profil si mai jos ai sa-ti pui/schimbi avatarul daca nu te descurci lasa-mi reply!

| Viorel_Tudor_1990 explică (pentru Cosminovici18):

Da am cs original pe steam.Dar cand dau TAB nu le arata poza nici lor..si la steam am poza dar cand dau TAB nu arata

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Viorel_Tudor_1990):

Reinstaleaza steamul sau conecteaza-te de obicei daca intrii in modul offline pe un server nu-ti apare

| Viorel_Tudor_1990 explică (pentru Cosminovici18):

Nu stiu man cum se face. daca e lasa-mi idu tau de mess si vorbim acolo si mil faci tu ca mie nu-mi arata,

8 răspunsuri:
| MasterChyef a răspuns:

Sall.
Iti trebuie steam.

| Mihai929 a răspuns:

Ai cs cumparat pe steam?

| parkourxxxX a răspuns:

Salut. Cei care i-ai vazut in tab la server cu o poza in fata au steam. Daca ai steam cumparat intrii si poti sa-ti pui si tu poza. Daca vrei sa si cum intrii in Profil-Editare profil si pe acolo jos ai ceva de genu schimba avataru.

| Viorel_Tudor_1990 explică:

Da am steam cu cs original pe el.dar tot nu imi arata straight face

| Viorel_Tudor_1990 explică:

Am rezolvat si cu asta..Trebuia sa dau rezolutia mai mare..eu o avem 800x600 si am bagat-o 1000 cu nu stiu cat

Dar mersi celor care mi-au raspuns la intrebare