| Fl0rYYnUtzz a întrebat:

Sall! Am o intrebare legata de Counter-Strike...
Playeri cand posteaza ceva pe forum apare ceva de genu.
http://fbx.ro/ehmf15t2lb74evuh deci sun ce sciu ei in acel topic pai apare si o poza sau orice un Slogan ceva acolo.
Vreau sa-mi explicati cum pot sa fac si eu cand postez ceva pe forum sa apara si chestiile alea ca la ei si sa nu imi spuneti ca pui tu site de la poza nu e adevarat ei dupa ce au scris aparea alea automat ce siau pus ei
FUNDA!

1 răspuns:
| Anonymus314 a răspuns:

Vorbeste romaneste daca vrei sa inteleg ceva, da-mi adresa forumului si iti zic eu cum au facut.