| Coss777 a întrebat:

Sall am o problema cu Counter-Strike 1.6 intru eu in counter pana acum bine intru pe servar si tot merge bine dar cand misc mause-ul se blocheaza si arma se duce in alta parte (se teleporteaza ) dar ce e in jurul meu merge perfect in afara de aceasta chestie.Eu am dat pc la reparat si mi la adus dar mea luat driverele dupa net, ma gandesc ca la asta am cd-ul original cu drivere ma gandesc sa le dezinstalez pe alea si sa il pun pe ala original.

Răspuns Câştigător
| AlEcSsCRaZzY a răspuns:

Da,de la drivere e problema, am patit`o si eu, mai poate fi si de la mouse.