| ionucmarele a întrebat:

Sall am o problema cu jocul 9 dragons.Eu m-am jucat si mai demult cand era la celalte firme si atunci jocul mi-a mers.Acum de cand este la GamesCampus nu-mi merge l-am descarcat l-am instalat, si tot nu mi-a mers la, reinstalat de mai multe ori pana mi-a mers odata. A doua zi cand sa intru din nou nu mia mai mers va rog am facut totul nu mai stiu ce sa fac ajutati-ma dau funda vot tot ce vreti plz.Nu vreau sa reinstalez Windows va rog sa-mi spuneti daca stiti

Răspuns Câştigător
| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Asta ii pentru ca l-a cumparat Disney (asa am auzit) si i-au inchis serverele oficiale. Si eu am avut un personaj de lvl 112 si am pierdut-o >.< din cauza lor.