| samsung2550 a întrebat:

Sall am o problema cu pictogramele din bara de start cand intru in My Computer,My Documets,google chome, etc normal ar fi sa iti arate pictogramele si in bara de start dar mie imi apar mici. apropo uitasem happy inainte shimbasem interfata la windows xp cu interfata la windows 7... ce fac funding

3 răspunsuri:
| RedXhanD a răspuns:

Intra la start, click dreapta, PROPERTIES, customize, dai scroll pana jos de tot si dai check la USE LARGE ICONS. (Eu am Windows 7 nu stiu daca este la fel si in XP).
Daca nu:
1.BACK-UP.
sau
2Reinstaleaza Windows-ul.

| samsung2550 explică (pentru RedXhanD):

Chestia cu propietati nu merge pentru ca eu am windows xp, iar aia cu Back-up il facui si nu merge si nu vreau sa instalez windows-ul din orce problema...alta folutie?

| RedXhanD a răspuns (pentru samsung2550):

Ai incercat ca aici? http://www.coolnerds.com/xp/startmenu/xpstartmenu.htm
Daca da... am cautat problema ta si se pare ca e un bug de la windows cel mai probabil.Ai Windows-ul original/piratat, updated/not?