| anonim_4396 a întrebat:

Sall, am o problema la Facebook, mai demult prin 2013 mi-am pus niste poze cu ceva jocuri [ naspa pozele] si le-am sters prin 2014-15, problema e ca acum nu le vad, dar restul persoanelor care intra pe profil le vad in album [cronologie] iar la mine spune ca sunt 4 poze in album dar nu imi apar mie, doar la restul, daca comenteaza cineva nu imi apare nici o notificare nimic, nu stiu ce sa fac se le pot sterge,

4 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Ai incercat sa stergi albumul respectiv?

| Daryus3k2 a răspuns (pentru JustDeedee):

Da dar nu pot ca e albumul cu pozele din cronologie si nu pot am incercat in toate modurile

| JustDeedee a răspuns (pentru Daryus3k2):

Din moment ce nu iti apar notificari inseamna ca nu sunt acolo. Probabil e o problema de la Facebook. Jocurile respective le-ai jucat pe Facebook? Daca da, sterge-le, iar daca nici asa nu merge te sfatuiesc sa-ti stergi toate pozele de pe Facebook. Asa sigur va aparea ca nu mai ai nicio poza. Apoi incearca sa incarci una si roaga un prieten sa vada daca-ti mai apar celelalte. Alta metoda nu stiu...

| Daryus3k2 a răspuns (pentru JustDeedee):

Nu erau pe FB, put si simplu era un ss la ecran si nu mai stiu de ce le-am pus atunci pe FB, degeaba le sterg ca nu merge pur si simplu, la prieteni le apar si mie nu, oricum iti dau funda.