| kegrtteger a întrebat:

Sall am si eu o intrebare am un cont de la cineva pe metin2.ro si as vrea sa schimb parola dar datele de pe cont sunt pe adresa aluia deci este vreun site ceva care sa ma ajute

Răspuns Câştigător
| xHellBoYx a răspuns:

Te loghezi pe siteu-ul oficial, si dai datele utilizatorului, dai schimba parola si mail, pui mailul tau si ala de la care ai luat contul trebuie sa dea pe linkul ce l-a primit sa accepte schimbarea mailului. Sper ca te-am ajutat