| ultimafitza a întrebat:

Sall, am si eu o intrebare...

Cand se redeschide metin 2 united?

Dau funda love struck!

3 răspunsuri:
| ERMO a răspuns:

Pai metin2united cere modificari majore, asa ca va dura un timp aproximativ o luna doua.E aceeasi chestie ca si mondialmt2 acolo am asteptat 3 luni da oricum la facut prea smecher.
SUCCCES

| ultimafitza explică:

Vreau sa stiu cand se redeschide sau daca nu sa imi spuna cineva aproximativ cat dureaza...

| ultimafitza explică:

Si ori cum la ce itm aveam pe cont de asta ma oftic daca stiti sura Wo0rpOlmAgiC asta sunt eu sun+9 king 2 hwang+9 scut lv 90 +4 si itm epice numai +8 si +9 cand se redeschide va arat daca nu credetiwinking