| meastylin a întrebat:

Sall am si eu o intrebare cum se pune o poza la TPU

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici http://www.TPU.ro/site-users/edit/ in josul paginii ai ''Selecteaza imagine profil'' click pe ->Rasfoire->prin fereastra deschisa te duci la locatia pozei din computer si dublu click pe ea.In acest moment poza ta s-a incarcat pe site. Acum da click pe ''Salveaza profilul''. O sa treaca ceva timp pana va fi poza vizibila pe site si pana se face reactualizarea paginii tale.
Succes!

1 răspuns:
| CanTrioTc a răspuns:

Pai dai la edidate date profil si te uiti acolo si mai jos o sa iti spuna daca vrei sa pui poza, iar tu alegi una din Pc tau si o pui dar trebuie sa astepti putin vreo 1:30 sau mai putin pana o pune.
Funda?