| Stefy123 a întrebat:

Sall am si eu o intrebare legat de metin2.ro care din war mental sau war corp e mai bun pvm...la lvl mare...itm ff bune..nu conteaza ca unu e mai ieftin iar altu mai scump

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Cica, "mental = duel"

Nu il asculta ca e terminat baiatu.

Mental = crescut
Corp = duel

In mental folosesti arme de 2 maini, deoarece alea au atacul mai mare si magiile au atacu mai mic.
Iar pe corp folosesti arme de o mana, "sabii" deoarece corpu are destul atac de la aura.

Daca joci privat si esti modat si rupi tot renunta la corp si punete mental cu ce vrei, nu prea conteaza pe private.

1 răspuns:
| Arex a răspuns:

Mental=duel
corp=omorat monstrii
Funda?