| vladbosul a întrebat:

Sall am si eu o problema mare : mi-am descarcat un metin2 misto dupa aia l-am instalat si dupa aia am intrat in el.Imi da o eroare cand dau pe el asta : The application failed to intialize properly (0xc0000135). Click on Ok to terminate the application. Dupaia l-am reinstalat si iarasi mi-a dat eroarea. Ce sa fac?
Va rog ajutati-ma! Va dau funda+vot promit daca va merge... Multumesc!

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Instaleaza netframework2 si daca cere si pe 3

| vladbosul explică (pentru AlinKun):

Cum adica?
alt internet?
sau e un program?

| AlinKun a răspuns (pentru vladbosul):

E un soft/program pe care il instalezi cautal pe net descarca-l si instaleazal si se va rezolva