| Anonim15_7552 a întrebat:

Sall happy! Am un calculator... nu prea bun, 2 gb RAM dar am Win 7si doar 1, 75 gb pot folosi, 766 placa video, procesor Dual-core 3.00 Ghz, si as vrea sa stiu si eu jocuri noi... da prin noi ma refer aparute dupa Call of Duty Modern Warfare 3 happy. Mersi Anticipat! + funda happy

1 răspuns:
| roby222 a răspuns:

Pai nu stiu daca vrei jocuri asa de noi poti sa ti le iei piratate dar ma indoiesc ca o sati mearga la cati gb ai u liber. mai degraba 4story, metin, Aika, Florensia... sunt mai multe dar cv aparut dupa Call of Duty Modern Warfare 3... ar trebui sa-ti iei o placa mai buna.big grin