| depeche a întrebat:

Sall am un laptop de la firma MSI dar nu stiu cum sa reinstalez windows-ul pe el mentionez ca am windows 7 si as vrea sa bag xp proffesional din cate am inteles la calculator se bage niste dischete sau ceva de genul eu as vrea sa stiu cum as putea reinstala windowsul pe laptop si daca se poate pas cu pashappy Multumesc!

1 răspuns:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

De ce naiba vrei xp in loc de 7? 7 e superior xp-ului in orice privinta! Lume proasta, evoluati naibii!

Si nu iti trebuie dischete. Cd cu windows -> bios ->cd-rom ca first boot option si gata...whatever...nu meriti detalii!