| NDNDNDS a întrebat:

Sall! Am un server de cs si am net prin UPC Cablu direct si am ip extern cu 83.103... si ip de retea 192.168... si daca cineva incearca sa se conecteze pe server nu merge doar cine are net prin aceeasi retea ca mine! ce pot sa fac? si ip la server e ip de retea nu ip extern ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| bdn23 a răspuns:

Ar trebui sa iei legatura cu operatoru de cablu, de unde ai tu net. Alt ceva numai stiu.

1 răspuns:
| NDNDNDS explică (pentru bdn23):

Mersi fain am vorb cu nj baieti de asta si si tot asa mi-au zis mersi