| DANU_4412 a întrebat:

SALL Am un server de samp si un Pc nu cam nou e vechi dar merge jocuri si altele m-am certat cu unu pe server si imi tot floodeaza netul ca pingul serverului de la 2 sau 15 ajunce de la 1500 pana la 3700 cum ma pot pazi de flood ca ma tot satura dar eu fac bani cu asta ca imi tzin serverul. Cine ma poate ajuta sa ma apar de flood? Ca nici nu stiu ce sa mai fac!

1 răspuns:
| aBduLah a răspuns:

Dai add samp_vladuTTsu iti dau eu un anticrash si fundabatting eyelashes iti explic pe mess big grin