| Skypee a întrebat:

Sall, assassin's creed brotherhood sau revelation la multiplayer si de ce?

Răspuns Câştigător
| vlady434 a răspuns:

E acelasi multiplayer doar ca la revelations deblochezi niste scvente cinematice care iti explica povestea templarilor...

| Skypee explică (pentru vlady434):

Dar, care are un gameplay mai bun si daca e diferenta intre grafice.

| Onlyshadowsinmylife a răspuns (pentru Skypee):

Sigur ca la Botherhood e ceva mai bun la grafica pentru ca e mai nou jocul dar in general nu se diferentiaza, eu aleg Botherhood!happy

| Skypee explică (pentru Onlyshadowsinmylife):

Brotherhood nu e mai nou decat Revelations

| 98Enigma a răspuns (pentru Skypee):

Sunt la fel ambele(din cate stiu).

| vlady434 a răspuns (pentru Skypee):

Daca Brotherhood e mai nou decat Revelation, eu sunt Papa de la Roma. Revelation a aparut la o diferenta de aproape 6 luni dupa Brotherhood. In Brotherhood, caracterul este mai tanar, iar in Rev. este batran. Nu conteaza cum le-ai jucat tu, conteaza ordinea in care au aparut.Verifica-ti afirmatiile inainte sa le faci publice.