| RkoBest a întrebat:

Sall baieti si fete.Am o intrebare cum pot sa joc counter strike 1.6 online? Adica ce trebuie sa fac casa joc counter strike?

Răspuns Câştigător
| blondu_9020 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai jocu instalat in pc, ca sa joci online intri in joc si dai pe find servers, dupa selectezi optiunea favorite dai add server si copiezi adresa servarulu-i acolo dupa dai connectwinking (uite cateva servere de cs :war3.freakz.ro:27015,zm.freakz.ro:27015,sin.freakz.ro:27015)iar daca vrei sa joci cu boti trebuie sa descarci un patch cu boti, daca ai nelamuriri lasa-mi un msj cu id tau si iti explic mai detaliatwinking