| radupk a întrebat:

Sall baieti si fete ma ajutati va rog plsss : deci am jucat 4story eg si m-am lasat si acum vreau sa ma apuc din ou si cand il downloadez de pe saitul oficial si se preste la 13, 7 va rogg ajutati-ma dati-mi arhiva sau un sait sa-l iau plsss

PS: am windows 7 si il downlandez de pe opere e bine? id meu:radu_stelistu41@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| NúmeroUno a răspuns:

Buna
si eu am patit la fel la mine se opreste la 98.5
si asta ma enerveaza dar mai incearca si o sa vezic a o sati mearga
dar incearca de mult ori mie mi-a mers a 20-a oara
BAFTA

2 răspunsuri:
| radupk explică:

K voi incerca

| radupk explică:

Nu lasa nu mrg tot acolo mi se opreste la 13, 7 adica la 165 mb baga id meu de mess si da-mi arhiva sau ce e aia sau da-mi id tau de mess plsplspls~!