| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,battlefield 3 nu este si multyplayer? ca eu nu am optiunea

3 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Daca ai cumparat jocul sigilat, dintr-un magazin official, da, poti juca si multiplayer, daca ai luat jocul crackuit de pe net, nu poti juca multiplayer.

| deleu123 a răspuns:

Daca e cumparat jocu da poti mp daca nu... nu ai cums a joci din cate stiu eu

| Walt1337 a răspuns:

Fara a instala niciun mod aditional, Multiplayer nu functioneaza, prin urmare nu apare nici optiunea Multiplayer in meinul principal al jocului.
Este posibil sa existe retele private de BF3 Multiplayer oferite de echipe warez.