| MihaiAndronescu123 a întrebat:

Sall.Care este cea mai buna arma din crossfire europe? Dar din alea luate cu GB.

Răspuns Câştigător
| suculete12 a răspuns:

Eu cred ca fiecare este buna in modul ei ma refer una este mai buna de la distanta alta mai de aproape imi dai funda? Plz :03

3 răspunsuri:
| LowWw a răspuns:

M4A1 - acuritate buna dar damage scazut
AK47 - acuritate pentru one shot kill la dmg destul de mare.
AWM - one hit kill - de preferat hardscope. (daca stai la hardscope nu ii baga in seama pe aia care te fac noob si altele pentru ca aia sunt "PubStari" care joaca doar publice cu quickscope si cant trebuie sa joace scrim sau esl sun varza.)

Si in nici un caz sa te inveti sa joci cu BP (bullet proof ) daca folosesti alea nu are nici un rost sa te joci,.

| lronaldo a răspuns:

Pai iti recomand m60 -adv, eu o am si sunt multumit de ea costa 54000gp daca o cumperi nu uita sa cumperi si mg magazine de la item shop categoria char(sau item nu mai stiu sigur)astfel cu mg magazine vei avea in total 450 de glonte un incarcator avand 150 de gloante, sper ca ti-am fost de folos. Funda?

| Vyv_Cobra_1992 a răspuns:

Incearca un ak-47, sau daca vrei ceva cu un recul mai slabut, poti incerca un M4A1