| FizicianiulSerhio a întrebat:

Sall.Care imi recomanda niste jocuri de prin 2013, ceva jocuri faine.Dar daca va jucati mount and blade napoleonic wars multiplayer sa imi spuneti si despre el daca nu stiti macar spuneti jocurile

3 răspunsuri:
| Ady100 a răspuns:

Jocuri 2013: Far Cry 3 Blood Dragon, Bioshock Infinite, Metro Last Light,
Care o sa apara anul asta: Assassins Creed IV, GTA V, Call Of Duty Ghost,
Mount and blade: i un joc de strategie in care controlezi niste soldati pe cai, cu baionete, tunuri, transee etc. pe campul de lupta impotriva inamicului. Stiu ca mai poti pune unii dintre soldati sa cante la instrumente muzicale melodii de alea de pe vremea lui Napoleon.
Cam atat stiu despre mount and blade Sper ca am ajutat! big grin

| FizicianiulSerhio explică (pentru Ady100):

Da eu am spus cum sa ma joc mp

| Ady100 a răspuns (pentru FizicianiulSerhio):

Aaaa, scuze n-am fost atent nu stiu cum e multiplayeru. Scuze big grin