| ∂яαgσѕ a întrebat:

Sall Care mai stie ceva servere de metin2 pvp/pvm dar nu vreau de gen lunaris,hammer,xpub,valmondial, mondial

Răspuns Câştigător
| Sm3ch3ras a răspuns:

Salut sa stii ca si eu am tot pus intrebari de genul acesta si am gasit un mt2 super tare sa-ti zic cum e : ratele peste 500%, bani se fac super repede dar in mapele 100-250 dar si in restul, cresti repede, armele ti le faci tu pentru lv mai mare de 65 adica iti iei o arma de lv 65 foarte ieftina o pui pe fierar si ti se face sirius si tot asa pana ajungi la cea de lv 250 la fel si cu armurile.La shoprui e fain sa stii ca iti va cere niste obiecte la inbunatatiri dar nici nu vei vedea pentru ca vei avea multi bani. Sper ca te-am ajutat uite si site-ul : http://metin2mage.com/site/index.php

| ∂яαgσѕ explică (pentru Sm3ch3ras):

Da l-am incercat da la cont imi da o intrebeare de verificare ``e cuvânt comenzi rapide împotriva vrăjitoriei, cu jucători în Metin2?``

2 răspunsuri:
| Sm3ch3ras a răspuns:

Da stiu pana zi mergea foarte bine acum nu stiu ce s-a intamplat cred ca sau resetat conturile si nu stiu nici eu sa raspund la intrebare + ca aveam 2 conturi de 250.