| stelistul97 a întrebat:

Sall.
Ce jocuri imi merge pe laptopul asta ACER?
Procesor: Intel Celeron dual-core 1.9 Ghz
Placa video: Intel Hd Graphics, integrata
RAM:4 Gb ddr3
HDD:500gb

Răspuns Câştigător
| andy2598 a răspuns:

Iti merg mai toate. Iata cateva exemple:cs 1.6, nee for speed,, fifa 2012sau2013,, metin2,, asphalt 7,, call of duty.

4 răspunsuri:
| XCalinStelistuX a răspuns:

Black Ops 2, Trackmania, GTA 4, oricum ti-ar trebui un procesor nou si o sa mearga toate jocurile.

| coregame a răspuns:

De exemplu metin 2 sau ikariam sau seafight sau NEED FOR SPEED WORLD.

| dell7 a răspuns:

Medal of honor fain jocu medieval 2 total war dar cred ca in reluaare putin si nfs mot wanted carbon.

| EmiMoza a răspuns:

Pai iti recomand pentru acest laptop mt2adventure sau mt2epical. Mai merge si cel mai tare joc din lumea asta Micro Volts dar pentru a juca Micro Volts trebuie sa ai mouse. Pa Bafta!