| Cristi29 a întrebat:

Sall
Ce metin2 mai stiti privat
Dar sa fie si bun big grin

Răspuns Câştigător
| Skyr a răspuns:

Uite o lista cu ele care inca mai exista:metin2tim,gx,metin2danzza,matrix,hammer si blacknight

| Cristi29 explică (pentru Skyr):

Ms pentru raspuns m-am apucat de hammer si e chiar super bun
Thanks for help

| DraGfirE a răspuns (pentru Cristi29):

Ma bucur atunci!

8 răspunsuri:
| ΛᄂΣX a răspuns:

Metin35, Valmondial, Hammer si legend sunt fff buneFunda?

| Sp3edy a răspuns:

Metin2 2 United us cel mai tare server sa redeschis

| aditzu4ever a răspuns:

Longju3,longju4,hammer,empire,tim,xp,ro speed si cam atat stiu funda?

| Skyr a răspuns:

Http://metin2cavalos.zapto.org/ Metin2Cavalos refacut! Level Max:127 rate exp in timpul saptamanii 800% in wekeend 1000% Arme, Armuri Accesori Implementate noi Join us!

| FulgerXXXXXXXX a răspuns:

Light s a redeschis dar ai grija ca se porneste nu de dimineata de la 12 in sus uite site ul http://92.114.116.37:8090/index.php

| samya a răspuns:

Newlongju iar e super privat si metin2united