| Jack1000 a întrebat:

Sall! Ce trebuie sa scriu la Gta San Andreas Multiplayer ca sa imi apara masini arme bani viata etc? PLS urgent.

Răspuns Câştigător
| Bogdanel07 a răspuns:

La multiplayer nu merg parolele pe nici un server doar daca are respawn de exemplu /car 750 sau ce model vrei de masina dar parole nu exista doar la sigal player happy!

1 răspuns:
| razvan2888 a răspuns:

Dude la chat si fa asa /v pentru masini,motociclete,avioane,elicoptere, biciclete, si apasa pe unul si alege la viata /healt noroc.