| alinflorin63 a întrebat:

Sall Cine imi da si mie un kack de microvolts de bani wall aim si speed care sa si mearga add id just_alynutzu

3 răspunsuri:
| condemnedAntagonist a răspuns:

Dood hack v 3.6

| condreavaly a răspuns:

Incearca sa nu mai trisezi. si la urma sa zici uite ba eu nu am trisat si ala a trisat. poate sa iti dea eroare de joc si sa nu iti mai mearga...nu mai hackuiti

| CatalinCioltea a răspuns:

Nu este corect incearca ascunzatorile din harti care sunt puse de joc numai ala sunt permise cum ar fi la macic paper land in mina daca vrei sa le inveti numele in joc este Agentu007 cautama