| g0d a întrebat:

Sall cine imi poate da si mie un metin2 priva in care sa cresti repede si in care sa poti fake rost de king foarte repede. Funda...(Raspuns cat mai repede)

5 răspunsuri:
| g0d explică:

Imi pare rau dar hammer e demodat nu imi plac astia pvp eu vreau pvm in care cresc singur si care sa pot face repede rost de king si otele si din astea daca stiti dati-mi aici pm.Multumesc!

| g0d explică:

Eu nu vreau sa le gasesc la magazin eu vreau unu care sa mi le gasesc singur cum ar afi empire:La shop gasesti otel+9 cu 600-700kk bani sa ii fac repede si level atat vreau nu vreau totu pe tava vreau sa muncesc pentru ele.

| がさいゆの a răspuns:

Http://orientalmt2.servegame.com/ o prietena de am mea care se joaca juma de ora pe zi a facut lvl 110 in 2 zile sigasesti totul la magazine cu ZERO yang

| WWERAWGAME a răspuns:

Metin2tim