| anonim_4396 a întrebat:

Sall. cine stie jocuri pentru android repede

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Talking tom,fruit ninja,ninja rush,ninja rush deluxe,scooter hero AD,aliens,cars and guns,my guitar, gangstar, hippo jump,photo warp, dead rider, nfs shift, pes 2012, fifa 2011, tank hero,talking tom,talking john dog,geli bird,wawe blazer,air horn,piano,temple run,bird jump,air penguin, ping pong, space jump, angry birds, noogra nuts...
Funda?

| Nume2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar in doi sti?

| anonim_4396 explică (pentru Nume2):

Regret dar nu stiu in doi.Dar multumesc pentru funda.

| Nume2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai stiut bv

4 răspunsuri:
| Kerryy a răspuns:

Temple run, fruit ninja, space jump, angry birds, bird jump, air penguin, ping pong, speedx 3d, noogra nuts
etc