| narciosromantiber a întrebat:

Sall comutinate TPU... am pe un CD instalarea la Microsoft Office( cu Power Point, Word si altele) dar il foloseam pentru windows XP SP2... poate merge acel Microsoft Office si pe Windows7? Sau daca nu poate imi dati voi un site de unde pot obtine unul free.. Multumesc anticipat.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Da prietene ar trebui sa iti mearga pentru ca office-urile sunt la fel si.
daca nu merge cauta sa downloadezi alt pachet complet office pentru windows 7!

| narciosromantiber explică (pentru Cool_Andy_1990):

Ms speram doar nu neaparat sa mearga ci atunci cand deschid calculatorul si programul nu este bun sa nu-mi dea erori ca m-am saturat de ele.

1 răspuns: